Spotřebitelská nálada

v době koronaviru
maska


Pravidelný měsíční marketingový výzkum agentur Datamar International a MN Force v Moravskoslezském kraji a v Bratislavě

  • Pravidelné monitorování podílu domácností, které snižují své výdaje
  • Porovnání útraty za různé produktové kategorie
  • Popis specifických výsledků demografických skupin
  • Výhled na ekonomickou situaci domácností
  • Reprezentativní vzorek
  • 300 respondentů
  • CAWI
  • březen 2020 - listopad 2021

Náhled na výstupy z listopadu 2021

Podíl domácností, které snižují své celkové výdaje

Skutečná útrata za minulý měsíc a očekávaná útrata


Snížení výdajů za potraviny
Snížení výdajů za zboží dlouhodobé spotřeby
Snížení výdajů za restaurace & kavárny

Jak se dostanete k výsledné studii

Studii s aktuálními datovými výstupy včetně všech následujících fází zpracování Vám ve formátu PDF zašleme na Vaši emailovou adresu. Budeme rádi, pokud zadáte i Vaše další údaje, které usnadní naši další budoucí komunikaci. Tyto údaje zpracováváme přísně podle pravidel GDPR, nesdělujeme je žádné další straně a po ukončení tohoto výzkumu je smažeme. Přejete-li si tuto komunikaci ukončit, můžete tak učinit zasláním mailu na adresu info@nalada2020.eu. Děkujeme.


Datamar logo


Společnost Datamar jako výzkumná a poradenská agentura v oblasti marketingu vznikla v roce 1991. Od roku 1996 je společnost DATAMAR členem ESOMAR. Společnost realizuje marketingové výzkumy a analýzy, poskytuje poradenství v oblasti marketingu a market intelligence, zaměřuje se také na oblast vzdělávání. Zaměřuje se především na oblasti utility, B2B a rychloobrátkový trh. Své pobočky má v současnosti v České republice, na Slovensku a v Polsku.

MN Force logo


Od roku 2011 ponúkame realizáciu prieskumov trhu na online paneloch vyznačujúcich sa vynikajúcou kvalitou, hlbokou profiláciou a vysokou mierou odozvy zo strany panelistov. Na základe týchto charakteristík sú naše online panely vhodné pre všetky typy prieskumov a stávajú sa prvou voľbou našich klientov. Ako člen združenia ESOMAR sme vybudovali a spravujeme panely v súlade s prísnymi štandardami ESOMAR kvality.


Copyright © 2020 · Všechna práva vyhrazena ·